Hersteld Hervormde Gemeente
Ouderkerk aan den IJssel en omstreken
Home
Over Ons
Wie zijn wij en wat geloven wij
Gebruik kerkgebouw en zalen
Kerkdiensten
Kinderoppas
Collectebonnen
Gemeenteklanken
Vertrouwenspersoon
Colleges
scheidingsteken
Kerkenraad
ANBI Diaconie
Kerkvoogdij
ANBI Kerkvoogdij
Notabelen
scheidingsteken2
Catechisaties
scheidingsteken3
Catechisatie
Belijdeniscatechisatie
Verenigingen
Zondagsscholen
Kinderclub David
Kinderclub Jonathan
Jongensclub Eben Haëzer
Meisjesclub Saron
Jeugdclub De Bron
Jeugdvereniging De Vijgenboom
Mannenvereniging Voetius
Vrouwenvereniging Hadassa
Vereniging Bovenstem
Verenigingsraad
Activiteiten
Activiteitencommissie
Agenda
Bezinningsuur H.A.
Bijbelkring
Commissie JoZ
Evangelisatiecommissie
Ouderenmiddag
Oud papier
Pro Deo
Zendingscommissie
Kerkgebouw
Kerk
Foto's kerkbouw
Orgel
Foto's orgelbouw
Links
Contact
Agenda
November,
2020
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2020
2022
2023
2024
2025
Ga naar maand
Oktober
November 2020
December
Zon
Maa
Din
Woe
Don
Vri
Zat
1
Sunday 1 November 2020
10:00 kerkdienst
14:00 Zondagsschool
15:00 Zondagsschool
18:30 kerkdienst
2
Monday 2 November 2020
3
Tuesday 3 November 2020
4
Wednesday 4 November 2020
10:00 kerkdienst
14:00 kerkdienst
19:30 kerkdienst
5
Thursday 5 November 2020
6
Friday 6 November 2020
16:00 Weekmeditatie
7
Saturday 7 November 2020
8
Sunday 8 November 2020
10:00 kerkdienst
14:00 Zondagschool
15:00 Zondagschool
18:30 kerkdienst
9
Monday 9 November 2020
18:30 catechese
20:45 Belijdeniscatec ...
10
Tuesday 10 November 2020
18:30 catechese
11
Wednesday 11 November 2020
12
Thursday 12 November 2020
13
Friday 13 November 2020
16:00 Weekmeditatie
18:30 Kinderclub Jona ...
14
Saturday 14 November 2020
10:30 Kinderclub Davi ...
20:00 Jeugdclub De Br ...
15
Sunday 15 November 2020
10:00 kerkdienst
14:00 Zondagschool
15:00 Zondagschool
18:30 kerkdienst
16
Monday 16 November 2020
18:30 catechese
20:45 Belijdeniscatec ...
17
Tuesday 17 November 2020
18
Wednesday 18 November 2020
19
Thursday 19 November 2020
20
Friday 20 November 2020
16:00 Weekmeditatie
19:00 Bijbels onderwi ...
21
Saturday 21 November 2020
19:30 Jongensclub Ebe ...
22
Sunday 22 November 2020
10:00 kerkdienst
14:00 Zondagschool
15:00 Zondagschool
18:30 kerkdienst
23
Monday 23 November 2020
18:30 catechese
20:45 Belijdeniscatec ...
24
Tuesday 24 November 2020
18:30 catechese
25
Wednesday 25 November 2020
19:30 Weekdienst
26
Thursday 26 November 2020
27
Friday 27 November 2020
16:00 Weekmeditatie
18:30 Kinderclub Jona ...
28
Saturday 28 November 2020
10:00 Ophalen specula ...
10:30 Kinderclub Davi ...
20:30 Jeugdclub de Br ...
29
Sunday 29 November 2020
10:00 kerkdienst
14:00 Zondagschool La ...
15:00 Zondagschool Do ...
18:30 kerkdienst
30
Monday 30 November 2020
18:30 catechese
20:45 Belijdeniscatec ...
1
2
3
4
5
Kalender
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën
Kerkdiensten (na)beluisteren
11 mei
19:30
-
Meisjesclub Saron
11 mei
19:30
-
Jongensclub Ebenhaëzer
12 mei
10:00
-
Kerkdienst
12 mei
11:30
-
Zondagsschool Dorp
12 mei
14:00
-
Zondagsschool Lageweg
12 mei
18:30
-
Kerkdienst
13 mei
19:30
-
Vrouwenvereniging Hadassa
15 mei
19:00
-
kopij gemeenteklanken
17 mei
13:30
-
Huwelijksdienst
18 mei
09:00
-
Oudpapier inzameling
Bekijk volledige kalender