Hersteld Hervormde Gemeente

Ouderkerk aan den IJssel en omstreken

Agenda

April,
2021
20 April 2021
Mei
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
28 29 30 31 1 Thursday 1 April 2021 2 Friday 2 April 2021 3 Saturday 3 April 2021
4 Sunday 4 April 2021 5 Monday 5 April 2021 6 Tuesday 6 April 2021 7 Wednesday 7 April 2021 8 Thursday 8 April 2021 9 Friday 9 April 2021 10 Saturday 10 April 2021
11 Sunday 11 April 2021 12 Monday 12 April 2021 13 Tuesday 13 April 2021 14 Wednesday 14 April 2021 15 Thursday 15 April 2021 16 Friday 16 April 2021 17 Saturday 17 April 2021
18 Sunday 18 April 2021 19 Monday 19 April 2021 20 Tuesday 20 April 2021 21 Wednesday 21 April 2021 22 Thursday 22 April 2021 23 Friday 23 April 2021 24 Saturday 24 April 2021
25 Sunday 25 April 2021 26 Monday 26 April 2021 27 Tuesday 27 April 2021 28 Wednesday 28 April 2021 29 Thursday 29 April 2021 30 Friday 30 April 2021 1
Toon evenementen van alle categorieën


Komende activiteiten

21 april 15:30 -
huwelijksdienst

21 april 19:30 -
weekdienst

23 april 16:00 -
Weekmeditatie

23 april 18:30 - 20:00
Kinderclub Jonathan

24 april 19:30 -
Jongerendag HhJO 12-16 jaar

25 april 10:00 -
Kerkdienst

25 april 18:30 -
Kerkdienst

29 april 14:30 -
huwelijksdienst

30 april 16:00 -
Weekmeditatie

30 april 19:00 -
Bijbelsonderwijs anders begaafden