Hersteld Hervormde Gemeente

Ouderkerk aan den IJssel en omstreken

Prev Next

Op deze website vindt u informatie over onze gemeente en alle aspecten van het gemeente-zijn. Neemt u de tijd om de verschillende onderdelen te bekijken en maak kennis met ons gemeenteleven. Mocht u vragen en/of opmerkingen hebben over deze website, neem dan gerust contact met ons op via het contactformulier.

We nodigen u ook van harte uit om mee te luisteren met onze kerkdiensten, iedere zondag om 10:00 uur en 18:30 uur.

Voor alle genoemde tijden en plaatsen op deze website geldt: zo de Heere wil en wij leven.


Maatregelen COVID-19 - Update 20 september 2021

Gezien de versoepelde overheidsmaatregelen met ingang van 25 september, kunnen ook in onze gemeente de maatregelen verder versoepeld worden. In deze INFORMATIEBRIEF wordt u geïnformeerd over de versoepeling van de maatregelen. Alle gemeenteleden zijn weer uitgenodigd. Wel is er de mogelijkheid om nog een periode ruimer te zitten in de kerk. Wilt u hier gebruik van maken, dan kunt u zich via deze LINK aanmelden.

We dringen er nog wel op aan de gezondheidscheck voor uzelf en uw gezin te doen en als u corona gerelateerde klachten hebt, thuis te blijven. 


Zondagsschool

Beste jongens, meisjes en ouders,
 
Vanaf D.V. zondag 26 september hoopt de aanvangstijd te wijzigen van de zondagsschool op het dorp.
We hopen dan te starten om 11:30, meteen na de kerkdienst. De kinderen die boven in de zalen zondagsschool
hebben en beneden zitten, mogen dan via de trappen in de kerkzaal omhoog om naar de klas te gaan. 
De zondagsschool is om 12:30 afgelopen. 
 
De zondagsschool op de Lageweg blijft dezelfde tijd om 14:00 in de Julianaschool.
 
Hartelijke groet van de meesters en juffen van de zondagsschool

Live-uitzending kerkdiensten

Aangezien het op dit moment niet mogelijk is om de kerkdiensten bij te wonen in verband met het coronavirus, is het mogelijk om live mee te kijken met de kerkdiensten in onze gemeente. Onderstaand kunt u met de uitzending meekijken.

Het blijft daarnaast ook mogelijk om de diensten mee te luisteren:

Aangezien er beperkte mogelijkheid is om collecten te houden, vragen wij u vriendelijk deze per bank over te maken. Het rekeningnummer van de kerkvoogdij is: NL25 RABO 0333 8219 04; het rekeningnummer van de diaconie is: NL21 RABO 0333 8108 21. Bij voorbaat dank.

De liturgie voor de kerkdiensten op zondag 19 september kunt u HIER inzien.


Kinderoppas

Vanaf maandag 24 mei, Tweede Pinksterdag, hopen we de kinderoppas weer op te starten om zo de gezinnen de mogelijkheid te geven om weer met z'n allen naar de kerk te gaan. Ouders worden ingedeeld op een zondagmorgen dat ze zelf niet aan de beurt zijn om de kerkdienst te bezoeken. In deze informatiebrief vindt u alles rondom de kinderoppas in coronatijd. Lees dit alstublieft zorgvuldig door!


Protocol verenigingsleven

In dit verenigingsseizoen is het, afhankelijk van de maatregelen op die op dat moment gelden, weer mogelijk om het verenigingsleven op te starten. Hierbij dienen uiteraard wel de richtlijnen van het RIVM in acht genomen te worden. In dit PROTOCOL kunt u lezen op welke wijze daar invulling aan wordt gegeven.


 

Komende activiteiten

22 september 20:00 -
Bijbelkring

24 september 16:00 -
Weekmeditatie

24 september 16:00 -
Maandsluiting Geerestein

25 september 10:30 -
Kinderclub David

25 september 19:30 -
De Bovenstem zangavond

25 september 20:00 -
Jeugdvereniging de Vijgenboom

26 september 10:00 -
Kerkdienst

26 september 11:30 -
Zondagsschool Dorp

26 september 14:00 -
Zondagsschool Lageweg

26 september 18:30 -
Kerkdienst