Hersteld Hervormde Gemeente

Ouderkerk aan den IJssel en omstreken

Agenda

December,
2019
12 December 2019
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
1 Sunday 1 December 2019 2 Monday 2 December 2019 3 Tuesday 3 December 2019 4 Wednesday 4 December 2019 5 Thursday 5 December 2019 6 Friday 6 December 2019 7 Saturday 7 December 2019
8 Sunday 8 December 2019 9 Monday 9 December 2019 10 Tuesday 10 December 2019 11 Wednesday 11 December 2019 12 Thursday 12 December 2019 13 Friday 13 December 2019 14 Saturday 14 December 2019
15 Sunday 15 December 2019 16 Monday 16 December 2019 17 Tuesday 17 December 2019 18 Wednesday 18 December 2019 19 Thursday 19 December 2019 20 Friday 20 December 2019 21 Saturday 21 December 2019
22 Sunday 22 December 2019 23 Monday 23 December 2019 24 Tuesday 24 December 2019 25 Wednesday 25 December 2019 26 Thursday 26 December 2019 27 Friday 27 December 2019 28 Saturday 28 December 2019
29 Sunday 29 December 2019 30 Monday 30 December 2019 31 Tuesday 31 December 2019 1 2 3 4
Toon evenementen van alle categorieën


Komende activiteiten

12 december 00:00 - 19:00
Inleveren kopij Gemeenteklanken

13 december 18:30 -
Kinderclub Jonathan

14 december 10:00 -
Catechisatie anders begaafden

14 december 20:00 -
Jeugdvereniging de Vijgenboom

15 december 10:00 -
Kerkdienst

15 december 18:30 -
Kerkdienst

16 december 18:30 -
Catechisatie

16 december 19:30 -
Vrouwenvereniging Hadassa

16 december 20:45 -
Belijdeniscatechisatie

17 december 18:30 -
Catechisatie