Hersteld Hervormde Gemeente

Ouderkerk aan den IJssel en omstreken

Prev Next

Op deze website vindt u informatie over onze gemeente en alle aspecten van het gemeente-zijn. Neemt u de tijd om de verschillende onderdelen te bekijken en maak kennis met ons gemeenteleven. Mocht u vragen en/of opmerkingen hebben over deze website, neem dan gerust contact met ons op via het contactformulier.

We heten u ook van harte welkom in onze kerkdiensten, welke iedere zondag om 10:00 uur en 18:30 uur plaats vinden in de Hersteld Hervormde Kerk aan de Abelenlaan 41 te Ouderkerk aan den IJssel.


Gemeenteavond

Op D.V. 29 september 2018 wordt er een gemeenteavond georganiseerd door de activiteitencommissie. Deze avond start met een maaltijd en vervolgens zal er een presentatie worden gehouden door Shaare Zedek. Meer informatie over deze avond en over het aanmelden kunt u vinden op onderstaande flyer.


Orgelconcert met CD-presentatie

Op zaterdagavond 13 oktober a.s. geeft Arie van der Vlist een orgelconcert op het Flentrop & Van den Heuvel-orgel in de nieuwe kerk aan de Abelenlaan. Hij speelt een toegankelijk programma rond het thema “70 jaar Israël” met daarin koraalbewerkingen (met o.a. samenzang) maar ook vrije werken uit de orgelliteratuur. Op het programma staan werken van o.a. Mulder, Bach, Becker, Batiste, Guilmant, Mendelssohn-Bartholdy en Driffill. Tevens zal er een nieuwe orgel-cd gepresenteerd worden van het orgel. Arie hoopt deze avond vele klankkleuren van het orgel te laten horen. De toegang is vrij. Er wordt een collecte gehouden t.b.v. de onkosten en het orgelfonds. De kerk gaat open om 19.00 uur en de avond begint om 19.30 uur. Een ieder van harte welkom!

Meer info op www.arievandervlist.nl.

 

Komende activiteiten

21 september 18:30 -
Kinderclub Jonathan

22 september 20:00 -
Jeugdvereniging De Vijgenboom

22 september 20:00 -
Jeugdclub de Bron

23 september 10:00 -
Kerkdienst

23 september 18:30 -
Kerkdienst

24 september 19:30 -
Vrouwenvereniging Hadassa

24 september 20:15 -
Diaconievergadering

26 september 19:45 -
Mannenvereniging Voetius

29 september 10:00 -
Kinderclub David

29 september 19:30 -
meisjesclub Saron